تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در سراسر تهران اگر جاروبرقی شما خراب شده است می توانید با شرکت راد سرویس تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت تعمیرکار جاروبرقی به محل شما اعزام شود به دلیل نزدیکی محل ما به محل زندگی شما در شمال تهران و در شرق تهران در کمترین زمان و به محل شما اعزام می شوند.

راد سرویس تعمیرات کلیه جاروبرقی ها را انجام میدهد از جمله جاروبرقی سامسونگ، ال‌جی، پاناسونیک، ناسیونال، دلونگی، زیمنس، کنوود، فیلیپس و…

 تعمیر جاروبرقی در محل

تعمیر جاروبرقی شما در محل شما انجام می شود اگر در صورتی که نیاز به  تعمیر قطعه خاص از جمله برد الکترونیکی باشد به تعمیرگاه انتقال داده می شود و بعد از تعمیر مجدد در محل شما تحویل داده می شود.

 ایرادات متداول جاروبرقی

  •  جاروبرقی مکش ندارد
  •  جاروبرقی بوی سوختگی میدهد
  •  جاروبرقی روشن نمی شود
  • سیم جمع کن جاروبرقی خراب است
  • جارو برقی تمیز جارو نمی کشد
  •  جارو برقی جرقه میزند
  •  جارو برقی صدا میدهد

بعضی از ایرادات جاروبرقی را می توانیم در منزل خودمان برطرف کنیم برای بررسی بیشتر در هنگام عملکرد ضعیف مکش جاروبرقی میتوانیم پاکت جاروبرقی را تعویض کنیم و یا فیلتر ها را تمیز کنیم و شاید هم سوراخ و یا انسدادی در لوله جارو برقی وجود داشته باشد پس از بررسی این موضوع ها همچنان ایراد پا بر جا ماند می توانید با راد سرویس تماس حاصل فرمایید تا برای شما تعمیرکار اعزام کنیم.

اگر جاروبرقی شما به طور ناگهانی خاموش می شود به احتمال زیاد مشکل در سیم کشی و یا برق وجود دارد و در این صورت حتماً باید با تعمیرگاه تماس بگیرید تا برای بررسی به محل شما بیایند

جاروبرقی روشن نمی ماند علت این امر می تواند در این باشد که معمولاً یک اتصال کوتاه در سیم کشی جارو برقی وجود دارد و باید تعمیر شود سوکت را چک کنید و اگر در این صورت سوکت دو شاخه شل شده باشد نیاز به یک آداپتور دارید.

تعمیرات جاروبرقی شمال تهران

تعمیرات جاروبرقی در کلیه محله های شمال تهران انجام می گردد.

تجریش – زعفرانیه – ولنجک – سعادت آباد – بلوار فرحزادی – یوسف آباد – شیخ بهایی – سئول – کامرانیه – فرشته – الهیه – قیطریه – قلهک – جردن – شهرک غرب – اقدسیه- نیاوران – شریعتی – ظفر- فرمانیه – سعدآباد و….

 شماره های تماس: 22638083 ….. 22638076

تعمیرات جاروبرقی در شرق تهران

پاسداران – فرجام – تهرانپارس – دلاوران – پیروزی – نبرد محلاتی – حکیمیه – امام حسین – تهران نو – هنگام – کرمان – نارمک – هفت حوض – رسالت – علم و صنعت – بهار – سبلان – مجیدیه

شماره های تماس:77990226….. 09011757462

 

About راد سرویس

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *